Kıyafetlerinizi Kişiselleştirin

Sadece sizde olan bir tasarım giymeye ne dersiniz?

Söz konusu moda olduğunda, sokakta birbirine benzeyen tasarımlara rastlamanız gayet muhtemel. Peki, bu konuda siz ne yapabilirsiniz? İkinci el alışveriş yapmaktan bahsetmiyoruz. Kısa bir süreliğine tasarımcı rolüne soyunabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız kişiselleştirmek istediğiniz bir ceket veya pantolon.

Sonrasında yapmanız gereken mi? Geçtiğimiz birkaç sezondur moda olan yamalardan veya sloganlı rozetlerden beğendiklerinizi toplayın. Bu yamaları pantolonunuzun veya ceketinizin üzerine dikin veya ütü yardımıyla sabit bir hale getirin.

Hazır giyim markalarının da bünyelerine kattıkları yamalardan uzak durmaya çalışın. Bunun yerine Instagram’da ava çıkıp rozet ve yama satan tasarımcıların hesaplarından beğendiğiniz modelleri alışveriş listenize ekleyin. Eğer tasarım becerilerinize güvenmiyorsanız veya seçtiğiniz tasarımı daha sonrasında düz bir şekilde giyebileceğinizi düşünüyorsanız yamalar yerine rozetleri tercih etmenizde fayda var. Bu sayede geçici bir süreliğine kıyafetlerinizi kişiselleştirip her defasında farklı bir yorumla bu kıyafetleri kullanabilirsiniz. 

personalized
Fashion
Trend
Style
Street Style
patches
bomber jackets
street fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >