Kış Seyahatleri Başladı

Peki, havaalanına giderken ne giymeli?

Yine, yeni bir çıkmazın içerisindeyiz. Ne kadar üşüyeceğiz? Üşüyecek miyiz? Sıcak basacak mı? Bavulumuz zaten ağır bir de palto mu taşıyacağız? Kafamızdan geçen yine binlerce soru var.

Uçağa binmeden önce havaalanında geçilen güvenlik esnasında üstümüzden çıkarmamız ve elimizde taşımamız gerekenlerden uçağın içinde otururken sıcaklıktan rahatsız olup olmayacağımıza kadar bütün değişkenleri hesaba katıp daha çekilebilir bir yolculuk için harekete geçiyoruz.

Bu durumda bavulumuza ne ekleyeceğimiz ile değil. Havaalanında ne giyeceğimiz ile ilgilendiğimizin ipuçlarını birleştirmişsinizdir. Şimdi devam edelim ve havaalanı yolculuğumuzu daha çekilebilir kılacak parçalardan bahsedelim.

Öncelikle uzak durulması gerekenler;

Eğer havaalanına toplu taşıma ile ulaşmayı planlıyorsanız topuklu ayakkabılardan anında vazgeçin. Ya da kısa ve kalın topuklu modellere yönelin.

Tulum giymeyin. Kolay çıkarıp giyebileceğiniz bir tasarım olmadığı sürece tulumlardan uzak durun. Aksi takdirde dar alanda kısa paslaşmalar konsepti içinde boğuşurken kendinizi bulabilirsiniz.

Vücudunuzu sıkı sıkıya saran ve aşırı dar olan kıyafetlerden de uzak durun.

Yapabilecekleriniz;

Havaalanında sürekli saçlarınızın nasıl göründüğüne kafa yormak istemiyorsanız saç aksesuarlarından destek alabilirsiniz. 2018’de rastlayacağınız modeller içinse tıklayın.
Abartılı örneklerden uzaklaşıp sade bir saç trendine yönelmek isterseniz buradan ilerleyebilirsiniz.

Baştan aşağı siyah giymek istemiyorsanız ya da siyah ağırlıklı kombine nasıl renk katacağınızı düşünüyorsanız kırmızı kazaklara da bir şans verebilirsiniz. Bu sezon rastlayacağınız kazak modelleri için buraya;

Dağınık saçlarınızı zapt etmek için örgü modellerinden de destek alabilirsiniz. Bu noktada Lara Croft’un ikonik örgüsünü deneyen yıldızlardan ilham almak için yazımıza tıklayın.

Havaalanı
havaalanı stili
seyahat stili
yolculuk stili
seyahatte ne giymeli
kış yolculuğunda ne giymeli
Sokak Modası
Sokak Stili
sokak trendeleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >