Kırmızı Nasıl Giyilir?

Sonbahar / Kış 2018 sezonunun en ateşli rengini giymenin püf noktaları.

Instagram haber akışımızda sürekli karşımıza çıkan kırmızı çizmelerden ilham alıp gardırobunuza da kırmızının farklı tonlarını katmak için harekete geçin. (Hafızalarınızı tazelemek ve kırmızı çizme trendini hatırlamak için buraya tıklayın.

 

Sonbahar / Kış 2017 sezonunda güncel yorumu ile yeniden trend olmayı başaran pofuduk mont, Sonbahar / Kış 2018 sezonunda da yükselişini sürdürüyor. Hal böyle olunca Sonbahar / Kış 2018 sezonu trendleri arasında karşımıza çıkan pofuduk montu, yine bu sezonun hit renklerinden kırmızı ile bir araya gelmesi kaçınılmaz. 

 

Geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz mavi eşofman trendini hatırlayın. Şimdi eşofman takımı ve mavi birlikteliğinde oyuncu değişikliği yaparak kırmızıyı takıma alın. Ve mümkünse maviyi bir süreliğine yedek kulübesinde bırakın. Kendall Jenner ve Bella Hadid’in de genellikle tercih ettiği kırmızı sportif parçaların günlük hayatınınıza dahil edin. 

 

Ofis gardırobunuzun vazgeçilmez ikilisi pantolon ve blazer cekette de kırmızı tonlarına yönelmenizde fayda var. Bir klasik olan siyahtan kısa bir süreliğine vazgeçip özellikle şık bir davete giderken veya hafta sonu dışarı çıkarken kırmızı bir takıma şans verin. 

Kırmızı
red
kırmızı nasıl giyilir
kırmızı renk
kırmızıyı kombinlemek
kırmızı parçalar
trends
Sokak Modası
Sokak Stili
Street Style
how to wear red
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >