KAT KAT GİYİNMENİN İPUÇLARI

Kararsız kalıyorsanız size yardımcı olalım.

Kat kat giyinirken hangi parçaları bir arada kullanacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız size yardımcı olalım.

Artık sokağa çıkarken tek palto değil, iki palto giymenizde fayda var. Zira geçtiğimiz Sonbahar / Kış 2016 sezonu ile birlikte sokak modasından doğan bu trendi devam ettirmenizde hiçbir sakınca göremiyoruz.

Tabii bu noktada üst üste giyeceğiniz iki paltonun farklı materyallerde ve kalınlıklarda olduğuna dikkat etmenizde fayda var.

Yazın giydiğiniz transparan elbiselerinizi kış gardırobunuza dahil etmek mi istiyorsunuz? Elbisenizi kalın kazaklarınız ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu durumda kazağı mı yoksa elbiseyi mi önce giyeceğiniz ise tamamen sizin nasıl görünmek istediğiniz ile alakalı. Eğer kalın opak çoraplar ile elbise giymek istemiyorsanız çoraplar yerine pantolon modellerini de deneyebilirsiniz. 

Deri ceketinizi kış mevsiminde de giymek istiyorsanız boğazlı bir trikonun üzerine kalın bir gömlek giyip üzerine bir hırka alabilirsiniz. Tabii sokak modasında karşınıza çıkan bir diğer trendi de buna dahil edip deri ceketinizi üzerinize geçirmek yerine omuzlarınıza atabilirsiniz.

Sonbahar / Kış 2017 sezonu ile birlikte denim üzerine denim giymenin yeniden moda olduğunun altını çizelim. Yani denim gömleğinizin üzerine denim ceketinizi giyip sokağa çıkabilirsiniz. Tabii üzerinize paltonuzu aldıktan sonra. 

 

Style
Fashion
Trend
Street Style
street fashion
Moda
kat kat giyinmek
layering
layers

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >