HİT PARÇA: POFUDUK MONT

Sonbahar / Kış 2016 sezonunun en hit parçalarından olan pofuduk montun kullanım alanlarını inceledik.

Balenciaga ve Stella McCartney başta olmak üzere, koleksiyonuna pofuduk montu dahil eden tasarımcılar, bu parçanın artık sadece günlük hayatta değil, gece de kullanılabileceğinin sinyallerini veriyor. Genellikle casual parçalar ile bir arada giyilen bu parça, artık şık gece elbiseleri ve tütüler ile de yan yana geliyor. Hal böyle olunca pofuduk mont sadece işlevselliği ile değil, görselliği ve yeni formları ile de karşımıza çıkıyor. Bu noktada ebatları büyüyen ve geçtiğimiz sezonlar ile kıyaslandığında modaya daha rahat bir şekilde ayak uydurabilen bu parça; pembe ve metalik tonlar ile bir araya gelip cool olabileceğini de bize kanıtlıyor.  

Özellikle soğuk ve yağışlı günlerde bir kurtarıcı görevini üstlenecek olan bu parçaya podyumdan bir  dokunuş katmak istiyorsanız bu montu omuzlarınızdan düşecek bir şekilde giyebilirsiniz. Her daim omuzlarınızdan düşen montunuzu düzeltme dürtüsüne karşı koyacağınızı düşünüyorsanız üzerinize oturan modeller yerine dökümlü modellere yönelin.

Sportif bir görünüme sahip bu paltonun kullanım alanlarını sadece casual parçalar ile sınırlamayın. Yukarıda da söylediğimiz gibi artık şık olmanın yollarını arayan bu parçayı yeni amacına uygun kullanmak için stilettolarınızı ve gece elbiselerinizi gardırobunuzdan çıkarmaya başlayın. 

 

puffer jacket
pofuduk mont
jacket
winter style
winter
Fashion
Trend
Style
Street Style
street fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >