Dolabınıza Eklemeniz Gereken Denim Parçalar

Listede denim gömlek, salopet ve pantolona da rastlayacaksınız.

Özellikle sonbahar gardırobunuzda sık sık yer verdiğiniz denim parçaları, kışa nasıl adapte edebilirsiniz? Tabii bahsedilen sadece farklı modellerdeki denim pantolon modelleri değil. Listenize denim ceket, gömlek, salopet ve eteği de ekleyebilirsiniz. 

Kat kat giyinmeyi tercih etmiyorsanız kış aylarını kalın trikolar ve elbiseler ile geçiriyor olabilirsiniz, fakat eğer kat kat giyinmek ve sabahları evden çıkmadan önce bir puzzle misali hangi kıyafetleri bir arada kullanacağınız üzerine kafa yormayı seviyorsanız uzun kollu ince bir trikonun üzerine içi kürklü bir denim gömlek giyebilirsiniz. Üstünüze ise minimalist çizgilere sahip dökümlü bir ceket alabilirsiniz. Tabii puzzle’ın son parçası olarak da evden çıkarken de paltonuzu giyebilirsiniz.

Yazın ve sonbahar aylarında ince trikolar ve tişörtler ile bir arada kullandığınız salopetinizi, kışın kalın trikolar ve gömlekler ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hafta sonu gardırobunuza dahil ettiğiniz denim eteğinizi de uzun çoraplarla giymeye devam edebilirsiniz. Bu noktada denim etek ve tişört denkleminin yanına kalın hırkaları veya kazakları da ekleyebilirsiniz.

Sonbahar / Kış 2016 sezonunda da rastlayacağınız deri parçaları da denim ceketiniz ile bir arada kullanabilirsiniz. 

Denim
Jean
Kot
denim parçalar
winter fashion
winter style
Trend
Moda
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >