Desenli Palto Nasıl Giyilir?

Desenli palto giyerken nelere dikkat etmelisiniz?

Sonbahar / Kış 2016 sezonunda rastlayacağız desenler arasında çiçek ve hayvan desenli modellere öncelik vermenizde fayda var. Artık her sezona dahil olan bu iki desen ile bir araya gelen paltoları, zamansız duruşlarıyla da uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz birer yatırım olarak da düşünebilirsiniz. Eğer geometrik motifli modelleri tercih ediyorsanız ekose veya çizgili modellere de yönelebilirsiniz.

Minimalist parçaların ağırlıkta olduğu bir stile sahipseniz görünümünüze hareket katmak adına desenli paltolara yönelebilirsiniz. Özellikle aksesuar kullanmaktan kaçınıyorsanız farklı desenlerdeki paltolar sayesinde kıyafetinize dikkat çekebilirsiniz.

Farklı tonları bir arada kullanmayı seviyorsanız, renk skalası içinde birbiri ile uyumlu olan renkleri yan yana getirmeye dikkat edin. 

Desenli bir palto giydiğiniz günlerde aksesuarlarınızda daha sade parçalara yönelmeye çalışın. Desenli bir çanta veya ayakkabı modelinden uzak durmaya çalışın. Aksi taktirde tek bir parçaya dikkat çekmek yerine algıyı dağıtabilirsiniz.

Seçtiğiniz palto modelinin yaka detayı var ise saçlarınızı giydiğiniz kazağın içine saklayıp paltonuzun yakasını ön plana çıkarabilirsiniz. Paltonuz geniş yakalı ise ve içinizdeki kıyafeti ön plana çıkarmak istiyorsanız saçlarınızı sıkı bir topuz haline getirebilirsiniz. 

desenli palto
patterned coat
Coat
winter fashion
Style
Moda
Trend
winter trends
floral coats
jackets
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >