Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

“Deri pantolon kombini nasıl yapılır?” Deri pantolon kombini kot ceketten, düz beyaz tişörte ya da pembe kazağa kadar kolayca yapılabilir.

Hepimizin kafasında aynı soru… “Deri pantolon kombini nasıl yapılır?” Deri pantolon kombini kot ceketten, düz beyaz tişörte ya da pembe kazağa kadar kolayca yapılabilir. Siz yeter ki kendi stilinizi tanıyın ve tarzınıza göre bir görünüm oluşturmaya çalışın. 

Deri pantolonlar ilk bakışta korkutucu gelebilir fakat özellikle günlük hayatta kombinlemesi ve kullanması oldukça pratik bir parça. Biz de size bu konuda yapmanız ve yapmamanız gerekenleri sıralıyoruz. Eğer elinizin altında kombinlemeyi bilemediğiniz bir deri pantolonunuz varsa, okumaya devam edin. 

Kombinleyin: Jean yani Kot Mont ile

Gündüz stiliniz için açık renk bir tişört ve kot mont ile deri pantolonunuzu kombinleyebilirsiniz. Altına bir sneaker giyebilir ya da klasik siyah bir Converse ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 

Kombinlemeyin: Deri mont ile

Evet jean üzeri jean kombinine aşinayız ve seviyoruz. Fakat aynı denklem deri için geçerli değil. Deri pantolon üzeri deri mont monokrom görünümü sokak stili değil de daha çok motorsiklet gruplarını çağrıştırıyor. 

Kombinleyin: Pastel renkler ile 

Pembe, lila, gökyüzü mavisi… Deri pantolonunuzu bir gömlek ve üzeri açık pastel renkli kazaklarla kombinleyebilir ve derinin otomatik verdiği maskülen enerjisini bu şekilde kırabilirsiniz. Daha Feminen bir görünüm için deri pantolon kombininizi açık pastel renkler ile yapmanızı öneririz. 

Kombinlemeyin: Neon renkler ile 

Pastel renkler ile yaratacağınız Feminen illüzyon maalesef neon renkler ile mümkün değil. Neon renkleri aksesuar departmanına bırakın. Düz bir tişört ve neon aksesuarları birlikte kullanabilirsiniz. 

Kombinleyin: Oversize gömlekler ile 

Rahat ama şık bir görünüm için deri pantolonunuzu büyük beden gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Tek şartımız gömleğinizi pantolonunuzun içine sokmanız. 

Kombinlemeyin: Oversize pantolon ile

Athleisure trendinden haberiniz vardır. Deri pantolonunuz illa skinny olmak zorunda değil ama oversize pantolonunuzu yine oversize bir parça ile kombinlemekten uzak durun deriz. 


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >