Çizgili Tasarımlar Nasıl Giyilir?

Püf noktalarını veriyoruz.

Geçtiğimiz günlerde İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda gardırobunuza dahil edebileceğiniz çizgili parçalardan bahsetmiştik. Şimdi ise bu çizgili parçaları sokak modası ile nasıl yan yana getireceğinizi anlatalım. 

Marin temasının bir parçası olarak karşımıza çıkan çizgili tasarımlar, başlı başına bir trend olabileceklerini uzun zaman önce kanıtladılar. Bu durumda geriye yapabileceğimiz tek bir şey kalıyor; deniz kıyısı ve tekneler ile özdeşleşmiş bu hayatın şehirli yorumlarını uygulamaya geçirmek.

Bu yapmanın en kısa yoluna zaten aşinasınız. Ve muhtemelen haftanın bir gününe bu kombini mutlaka uyguluyorsunuz. Bahsettiğimiz çizgili tişört ve jean pantolon ikilisi. Bu ikiliye güncel bir dokunuş katmak istiyorsanız dar paça pantolonların yerini dökümlü modellere bırakmasına izin verin. Ya da giydiğinizde dökümlü duracak bir çizgili tişörtü elbise olarak kullanın. 

Kendinizi sadece çizgili tişörtler ile kısıtlamamanızda fayda var. Çizgili pantolon ve ceket ikilisini de ofis gardırobunuza dahil ederek İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerini takip ettiğinize vurgu yapabilirsiniz. 

Boyunuzu olduğundan daha uzun gösterme illüzyonu yaratmak içinse dikey çizgili pantolonlardan destek alabilirsiniz. 

Fashion
Style
Trend
Moda
çizgili tasarımlar nasıl giyilir
ilkbahar stili
Bahar Trendleri
breton çizgiler
akdeniz stili
Beach
Summer
Marin
Sokak Modası
Sokak Stili
Street Style
street fashion
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >