Body Nasıl Giyilir?

Göbeğinizi açıkta bırakan bluzunuza veda etme zamanı.

Aymeline Valade, Kim Kardashian, Selena Gomez ve Kendall Jenner’ın ortak noktası nedir? Cevaplıyoruz; üçü de body giyiyor. Burada daha birçok ünlü ismi daha sayabiliriz zira biz de, bu akıma dahiliz. Son iki yıldır adeta küllerinden doğan bodyleri artık her mevsim dolabımızda bulunduruyoruz. Çünkü body hem çok kadınsı görünen hem de hissettiren bir parça. 

Eğer göbeğinizi açıkta bırakma fikrinden hoşlanmıyorsanız ve tişörtünüzü pantolonunuzun veya eteğinizin içine her soktuğunda sürekli düzeltmek zorunda kalıyorsanız siz de yıldızların tercih ettiği body suit’leri deneyebilirsiniz.

Body Suit nedir, nasıl kombinlenir?

Body suit’ler özellikle sonbahar ve yazın en şık kurtarıcılarından. Özellikle skinny pantolonlarla ve eteklerle giydiğinizde kıyafetinizde oluşacak olası potluklardan da kurtulabilirsiniz. Biz bodyleri palazzo pantolonlarla da çok yakıştırıyoruz. 

 Ancak yazın işler değişiyor. Kısacık şortlarınızla ve tiril tiril eteklerinizle alabildiğine feminen bir stilin anahtar parçalarından biri haline geliyor. Vücudunuzu sarıyor, belinizi incecik gösteriyor... Ancak burada hemen bir uyarı yapalım...

UYARI: Body suit’ler mayo değildir!

Body suitler alttan mayoya benzeyen tasarımlarıyla kafa karıştırıcı olabiliyor. Hatta bazılarının kumaşları da mayo kumaşına çok benziyor. Fakat body suitlerle yüzülmesi önerilmiyor. Malum, bu tasarımların kumaşları tuzlu suya ve klora dayanıklı olsaydı, zaten mayo olurlardı! 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >