Bisikletçi Taytları Nasıl Kombinlenir?

Bisikletçi şortları artık alenen trend ve her yerdeler!

Evet, en azından kullanışlılar. Geçtiğimiz yıl başımıza Kim Kardashian, Kendall Jenner ve Bella Hadid tarafından ‘sarılan’ bisikletçi taytları trend olma konusunda epey ısrarcı görünüyordu. Nihayet artık trendler ve mağazaların vitrinlerinde alenen boy göstermeye başladılar. Aslında onlar, basitçe, dizin hemen üzerinde biten taytlar. Hatlarınızı ortaya çıkarıyor ve ilüzyonel olarak bacaklarınızı olduklarından daha ince ve sütun gibi gösteriyor. Uzun ya da kısa üstlerle kolayca ve uyumla kombinlenebiliyorlar. Yani, aslında epey rahat sayılırlar ama her nedense büyük bir kesim görünümlerine halen alışamamış durumda. 


 
Fakat alışmaya başladık. Özellikle yaz aylarının kavuran sıcaklarında uzun tayt yerine kullanabileceğiniz bu parçaları pek tabii spor yaparken de tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz blazer ceketinizle rahat bir ofis şıklığına bile ulaşabilirsiniz. Hatta bir adım ileri gidip bisikletçi taytınızı stilettolarla kombinlemeye ne dersiniz? 

Küçük bir hatırlatma. Sporda kullanacaksanız, antrenmandan sonra tıpkı diğer egzersiz kıyafetleriniz gibi onu da hemen çıkarmayı unutmayın!
Bisikletçi taytını günlük kombinlerine dahil eden bazı ünlüleri galeride derledik. 

Sizin favoriniz hangisi?

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >