Bir Kış Klasiği: Ekose

Daha önce kısaca bahsettiğimiz bu deseni, şimdi detaylı inceleme vakti geldi.

Sonbahar / Kış 2018 sezonunda bir kış klasiği olan ekose desenine rastlayacaksınız. Bunun için lütfen podyum trendleri arasında bir arayışa başlamaktansa sokaklara doğru bakışlarınızı çevirin. Ekose deseni ile bir araya gelen kış klasiklerine bir şans verin. Listenizin başına lazer ceket ve palto modellerini ekleyebilirsiniz. Denkleme pantolon da dahil etmek isterseniz Sonbahar / Kış 2018 sezonunda rastlayacağınız takım trendine de ayak uydurabilirsiniz.

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda karşımıza çıkan ekose etek trendini de kışa uyarlayabilirsiniz. Hatırlamak için tıklayın.

Ekose desenini sadece pantolon ve ceket modellerinde devam ettirip palto seçenekleri arasında renkli tonlara yönelmek isterseniz buraya tıklayın.

Ekose paltonuzu ya da takımınızı nasıl bir ayakkabı modeli ile tamamlayacağınız konusunda kararsızsanız, Sonbahar / Kış 2018 sezon trendleri arasında önce çıkan çorap botlara bir şans verebilirsiniz. Çorap botlar hakkına detaylı bilgi içinse tıklayın.

Sonbahar / Kış 2018 sezon trendleri arasında rastlayacağınız ekose desenine eşlik edebilecek sokak modası detaylarına göz atmak içinse buradan devam edin. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >