BEREYİ STİLİNİZE ADAPTE ETMENİN YOLLARI

Artık kış trendlerinden konuşabiliriz.

Hasır şapkalarınız ile çoktan veda ettiniz. Zira zaten yağmurlu günlerde hasır şapkalardan bir fayda göremeyeceğinizin bilincindesiniz. Şimdi bütün kış boyunca, arada fötr şapkalara da hak ettikleri ilgiyi göstererek bere takabilirsiniz.

Sadece işlevselliği ile değil görselliği ile de kıyafetinizin en büyük tamamlayıcısı görevi üstlenen bereler, artık sadece kulaklarınızın ısınmasına değil, aynı zamanda sokak modasını takip ettiğinize dair ipuçlarını da karşı tarafa yansıtıyor.

Hal böyle olunca bize de bereyi nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını sıralamak düşüyor.

Birkaç sezondur karşınıza çıkan ucu büyük ponponlu bereleri bu sezonda da göreceksiniz. Ve tabii bu modelin yanında üzerinde sloganlı modellere de rastlayacaksınız. İki seçeneğiniz var; ya trendler ile paralel doğrultuda ilerleyeceksiniz ya da klasikten vazgeçmeyip düz renklere sadık kalacaksınız.

Seçeneğinizi ilkinden yana kullanırsanız önümüzdeki yıl da kullanabileceğiniz klasik tarza sahip modelleri tercih etmeye çalışın.

Eğer ikinci seçeneği seçecekseniz kıyafetinize renk katmak adına neon renkli modelleri de kullanabilirsiniz.

Bere taktığınız günlerde saçlarınızı dağınık ve açık bırakın ya da ensenizden başlayacak bir şekilde örüp saçınızı omuzlarınızdan birinin üzerine atın.

Bere
winter trends
Street Style
street fashion
Fashion
Trend
kış trendi
kış modası
benie
bere takmak
bere takmanın yolları

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >