2016 Sonbahar/Kış New York Sokak Modası

Geride bıraktığımız New York Moda Haftası'nda sezon trendlerini es geçip sokaklara bakalım. 

Hayvan desenli paltolar, Gucci defilesinde karşımıza çıkan bereler, geçtiğimiz sezondan beri yerini kimseye kaptırmayan beyaz spor ayakkabıları, Sonbahar / Kış 2016 sezon trendleri arasından çıkıp sokağa taşınan metalik parçalar, detaylara dikkat çekmenizi sağlayacak çoraplar, renkli kürk detaylar ve saç aksesuarları... 

Neredeyse bir haftaya uzanan bir moda haftasından bahsettiğimiz düşünülürse içinde barındırdığı trendlerin de bir hayli fazla olması hiç de şaşırtıcı değil. Detaylara takılıp her bir trendi nasıl kullanacağınızı anlatmak yerine, başlıkları size sunup gerisini hayal gücünüze bırakmayı tercih ediyoruz. Sınırlarınızı kaldırın. Zira, terlik ile birlikte çorap, palto üzerine palto gibi dikkat çeken trendler gözümüze çarpanlar arasında. Referans olarak Emma Watson’ı alıp pantolon üzerine elbise ya da etek de geçirebilirsiniz. Kemerinizi pantolonunuzun değil, paltonuzun üzerine takabilirsiniz.

Sınırların dışına çıkmakta tereddüt ediyorsanız biker deri veya bomber ceket giyebilirsiniz. Boynunuza bir adet siyah fular dolayabilirsiniz. Ve skinny yerine girlfriend olarak tanımlanan daha dökümlü jean pantolon modelini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Renkli kürklerin fazla iddialı olduğunu düşünüyorsanız kürk detayları taşıyan parçalara yönelebilirsiniz. 

Moda
New York Moda Haftası
Sokak Modası
Sokak Stili
Sonbahar Kış 2016 Trendleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >