2016 Ayakkabı Trendleri

New York Moda Haftası'nda rastladığımız ayakkabı modelleri. 

Sonbahar / Kış 2017 sezonunu gelecek kışa, yani olması gerektiği zamana bırakıp, günümüzde, halihazırda benimsenen ayakkabı trendlerinden konuşalım. 

Beyaz spor ayakkabılarınızı bir süre daha giymeye devam edebilirsiniz. Özellikle İlkbahar / Yaz 2016 sezonunda da karşılaşacağınız düşünülürse, bu ayakkabı modellerinin bir süre daha bir yere gitmek gibi bir niyeti yok. 

Dore ve lame renkler, çantalardan ayakkabılara da transfer oluyor. İlkbahar/Yaz sezonunda sıklıkla göreceğimiz bu renkler stilinize biraz iddia yapmak için birebir.

Topuklu terlikler ise 90’lardan sonra biraz ara vererek, günümüze yeniden sağlam bir giriş yapmayı başaran akımlardan. Hem spor hem şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, dolabınıza bu modelden bir çift ayakkabının girmesine izin verin.

Düz bot modelleri yerine, kadife ya da desenlilere yönelin. Ve çizmelerde ise diz üstü modelleri tercih edin. Diz üstü çizmelerin nasıl giyileceğinden daha önce bahsetmiştik. Defilelerden sokağa çıkan bu modellerden birini ayakkabı koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız bacaklarınızı çorap gibi saran bir çift almaya dikkat edin. 

Moda
Stil
Ayakkabı
Ayakkabı Modelleri
2016 Ayakkabı Trendleri
Sokak Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >