ŞAPKALAR PLAJDAN SOKAĞA İNİYOR

Fedoranın yükselişi.

Fedora şapkalarda konu kullanım alanı ve şekline gelince, uzaktan sevmeyi tercih edenlerdenseniz yazımız tam size göre. Çünkü bu şapkanın sadece yazlıkta değil, şehirde de çok kolay bir şekilde stilinize adapte olabilme özelliği var. Galerimizde sizin için bir araya getirdiğimiz farklı tarzlardan ilham almadan önce şapkalar ile saç şekilleri arasındaki bağı da açıklamamızda fayda var.

Fedoranızı kullanabileceğiniz en kolay saç şekillerinden biri ensede mini bir topuz yapmak. Diğerleri ise saçlarınızı açık kullanmak ya da yandan doğal bir örgü yapmak.

Bu modelleri yapmak için size yardımcı olacak ürün ise TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey. Nemli ya da kuruyken saçlarınıza uygulayın ve ellerinizle şekil verin. Eğer topuza yöneliyorsanız, saçlarınızı ensede toplayın ve yüzünüze düşmesi için birkaç tutam ayırın. Topuzunuzu birkaç firkete yardımıyla ya da lastik bir toka ile sabitleyin.

Saçlarınızı toplamak istemiyorsanız, topuz adımını direkt geçebilir, fedoranızı takıp kendinizi şehri keşfetmek için sokağa atabilirsiniz.

Casual
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
deniz tuzu etkili şekillendirici sprey
TONI&GUY
Dalgalı Saç
summer hair
summer style
beach hair
Şapka
Fedora

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >