SAÇINIZI KAZITIR MISINIZ?

Tabii sadece bir kısmını.

Bu sefer sezon trendlerinin bize empoze ettiği saç modellerini takip etmek yerine, yıldızların peşinden gitmeyi tercih ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ensesini kazıtıp mavi bir kalp şeklinde boyayan Zoe Kravitz ilham kaynağımız. Belki de yaklaşan Sevgililer Günü’nde de Zoe’yi odak noktamıza yerleştirmemize bir katkısı vardır. Ne de olsa söz konusu olan aşk ve bu aşkın en basit formdaki temsili kalp… Burada bahsedilen kalbin mavi olduğunun altını bir kez daha çizip devam edelim.

Tabii söz konusu kazıtılmış saç olduğunda, bu trendi bize ilk tanıtan isimlerden birinin Alice Dellal olduğunu da unutmadık. Artık yıldız ile özdeşleşen bu saç modelini ise yıllar içerisinde birçok isim daha denedi. Ve birçoğu bu deneme sürecinin ardından yeniden saçlarını eski haline döndürdü.

Eğer siz de tam da yukarıda bahsedilen deneme sürecine girmek üzereyseniz saçlarınızın (haliyle) tamamını olmasa da bir kısmını kazıtmayı göze alabilirsiniz. Miley Cyrus, Scarlett Johanson, Ruby Rose, Ruth May, Kelly Osbourne, Rihanna ve Natalie Dormer… Saçınızı kazıtıp nasıl bir saç modeline kavuşacağınıza dair bir fikriniz yok ise sizin için sıraladığımız isimlerin görsellerine galeriden göz atabilirsiniz. 

buzzcut
kazınmış
saç kazıtmak
side cut
side buzz
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Saç Trendi
hairdo
hair style
toniandguy
toniandguyproducts

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >