İlkbahar / Yaz 2017'de Öne Çıkan At Kuyruğu Modelleri

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda öne çıkan atkuyruğu modellerini derledik.

En pratik saç modellerinden biri olan atkuyruğu, İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda farklı yorumları ile güncel bir görünüme bürünüyor. Hal böyle olunca bize de İlkbahar / Yaz 2017 sezonun öne çıkan atkuyruğu modellerini anlatmak düşüyor.  

İlk sırada daha önce de bahsettiğimiz kurdele ve atkuyruğu birlikteliği var. Bu noktada saçınıza İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda karşımıza çıkan bir başka trendi de uygulayabilirsiniz. Yani saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Ardından atkuyruğu yapacağınız saçını ensenizden toplamanız yeterli. 

Bir sonraki model ise kabarık atkuyruğu. Nasıl mı? Saçlarınızın üst kısmını yapıştırın. Ardından da saçlarınızın açıkta kalan uç kısımlarını mümkün olduğunca kabartın. Bunun için TONI&GUY Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan’dan yardım alabilirsiniz.

Üçüncü sırada atkuyruğunuzu birkaç farklı toka ile tutturmak var. Yapmanız gereken; saçınızı ensenizde atkuyruğu yaptıktan sonra açıkta kalan kısımlara eşit aralıklarla lastik toka takın. 

Eğer saçlarınızı açık bırakmak ama aynı zamanda toplamak istiyorsanız saçlarınızın sadece ucunu küçük bir toka ile tutturmanız yeterli olacaktır. 

At Kuyruğu
ponytail
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Saç Trendleri
hairdo
hair style
hair trends
summer hair
summer trends
Kuru Şampuan
dry shampoo
TONI&GUY
toniandguyproducts
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >