MILLIE GİBİ SAÇLARINIZI UZATIN

Stranger Things ile yıldızı parlayan genç oyuncu gibi saçlarınızı mı uzatmaya çalışıyorsunuz?

O halde önünüzde zorlu bir süreç olduğunun farkındasınız. Saçlarınızın boyundan bir müddet şikayet etmeyi göze alıp ara boylarda sabırlı davranmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz. Yine de bu uzun süreci olabildiğince hafif ve acısız bir şekilde atlatmak istiyorsunuz. 

Peki, bu noktada aynaya her baktığınızda saçlarınızı yeniden kestirmek için kuaföre koşmanıza neden olan dürtülerinizi nasıl bastıracaksınız? Aynalara bakmamak çözüm değil. Bere, fötr şapka veya kep… Mümkünse bol miktarda şapka ve fular kullanın. 

Saç aksesuarlarını kullanmaktan kaçınmak istediğiniz dönemlerde ise daha önceden bahsettiğimiz kısa saçları şekillendirme yöntemleri haberimize göz atın. Saç modelinizde değişiklikler yapmaktan korkmayın. Bu noktada her daim düz bıraktığınız saçlarınızı yana veya arkaya doğru tarayabilirsiniz. İnce taşlı taç modelleri ile saçlarınızı toplayamadığınız zamanlarda saçlarınıza şekil vermek için kullanın. 

Ve bu süreçte yalnız olmadığınızı, Stranger Things’deki rolü için saçlarını kazıttıktan sonra saçlarını uzatmak için çaba gösteren Mille Bobbie Brown’un da sizinle aynı dönemlerden geçtiğini aklınıza getirin. 

stranger things
millie bobby brown
Kısa Saç
short hair
Pixie Cut
Pixie
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hair do
hair style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >