Kylie Jenner'ın Saç Evrimi

Kardeşlerin en küçüğü ama en cesuru!

Saç modeli ve rengini sürekli değiştirmek denince akla gelen ilk isimlerden biri Kylie Jenner. Henüz 19 yaşında olan yıldız, farklı farklı saçlar denemek konusunda yavaşlayacakmış gibi durmuyor.

Jenner 2009 yılında henüz 11 yaşındayken kakül kesilmiş saçlarıyla kameralar karşısına çıktı. Daha sonra kaküllerini uzatmaya başlayan Jenner, o zamanlar doğal uzun saçlarını tercih ediyordu. 14 yaşında saçının aralarına attırdığı ışıltılar ile ilk boya denemesini yaptı. Çoğunlukla düz saç tercih etse de arada dalgalı saçlarıyla da görüldü.

2013 yılında ombreli saçlarıyla gündeme geldikten sonra takma kakül gibi çeşitli modelleri denedi.

2014 yılında saçlarını omuz hizasında kestiren Kylie Jenner, kısa bir süre sonra mavi saçlarıyla aramızdaydı. Mavi saçlarının hemen arkasından saçlarını simsiyah yaptı. Daha sonra kısa saçlarına sık sık kaynak takarak uzun saçlarıyla gündeme gelmeye devam etti. 2015 yılından beri sayısızca kez saç rengini değiştirdi, artık çoğunlukla peruk takmayı tercih eden yıldızın orijinal saçları kısa ve siyah. Kırmızı halılarda farklı görünümleri denemekten hiçbir zaman çekinmedi, at kuyruğundan topuza, örgüden kaküle bir çok modelle kameralar karşısına çıktı.

Kylie Jenner’ın saç evrimini incelemek için galerimize göz atmayı unutmayın!

kylie jenner
kylie jenner saç evrimi
hair evolution
kardashians
hair style
Saç Stili
Saç modeli
Saç Trendleri
pastel saç rengi
kylie jenner saçı
kylie jenner hair
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >