KURU SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Önerilerimizi defterinize not edin.

Birçok soruna neden olan saçlardaki kuruluğun belki de en büyük belirtileri deride kabuklanma, saçlarda sertlik ve yoğun saç dökülmesi. Hayat kalitenizin düşmemesi için saçınıza yapacağınız düzenli bakım rutinleri, bu sorunların zamanla azalarak kaybolmasına yardımcı olacaktır. Başlarda haftada iki, saçlarınızın tepki verdiğini hissettiğinizde de bire indirebileceğiniz Yeniden Yapılandırıcı Maske uygulamanız, saçların yumuşayıp nem kazanmasına yardımcı olacaktır. 

Banyodayken (Sıcak su saçların daha hızlı kurumasına neden olacağı için, çok sıcak olmamasına dikkat edin.) TONI&GUY Kuru Saçlar İçin Şampuan ve Saç Kremi ile yıkadığınız saçlarınıza, ceviz büyüklüğündeki Yeniden Yapılandırıcı Maske’yi iyice yedirin. Sonrasında saçlarınıza sıcak bir havlu sarın ve 7-8 dakika bekletin. Saçlarınızı tekrar durulayın ve kurutun. Kurumaya yakın bir haldeyken saçlarınızın parlak ve ipeksi bir görünüme kavuşması için Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Önleyici Serum’u uygulayın. 

Düzenli olarak yaptığınız bu bakım rutini sonrasında saçlarınızın yumuşadığını, ışıldadığını ve nem kazandığını kısa zamanda fark edeceksiniz. 

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >