KIZILIN GÜCÜ

En sıcak renk.

Kızıl saç renginin son dönemlerde tekrar yükselişe geçmesiyle birlikte özellikle işlem görmüş saçların bakımı konusunda hafızalarınızı tazelemek istedik. Öncelikle açık tenli kişilerin daha rahat kullanabileceği bu iddialı saç renginin kendi içinde de birçok tonu var. Ten renginize uygun olarak seçeceğiniz kızıl tonundan sonra kullanmanız gerekenler ise aşağıda;

İşlem gören saçlarınıza yumuşaklık kazandırmak ve kırılan uçlarını onarmak için banyo rutininize TONI&GUY Yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Saç Kremi’ni eklemeyi unutmayın. Islak saçınıza köpürene kadar masaj yaparak uyguladığınız şampuanı daha sonra iyice durulayın ve saç boylarınıza ve uçlarınıza saç kremini uygulayıp durulayın. Sonrasında isedaha güçlü bir etki için haftada 2 kere saçlarınıza TONI&GUY Yeniden Yapılandırıcı Maske’yi uygulayın. Ceviz büyüklüğünde ürünü avcunuza alın ve nemli saçınıza diplere gelmeyecek şekilde uygulayın. Saçlarınızda 5 dk. kadar beklettikten sonra durulayın.

Kızıl saçlarınızın parlaklığını gün içinde maksimuma çıkarmak içinse çantanızdan TONI&GUY Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum’u eksik etmeyin. 

kızıl
red
red hair
Kızıl Saç
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
TONI&GUY
hair style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >