Kim Kardashian'ın Saç Evrimi

Stil ikonu dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri, attığı her adımı olay olan Kim Kardashian.

Günden güne tarzını değiştiren Kim Kardashian, konu saçlarına gelince de oldukça cesur. 2006 yılında kakülleri ile karşımıza çıkan Kim Kardashian, seneler içerisinde uzundan kısaya, platinden siyaha bir çok model ve renk değiştirdi. Keeping Up With the Kardashians hayatımıza ilk girdiği yıllarda daha çok dalgalarla karşımıza çıkan Kim Kardashian, ilk sarı saç denemesini 2009 yılında yaptı ancak bu değişiklik fazla uzun sürmedi ve kahverengi saçlarına geri döndü.

Bu dönemlerde çoğunlukla sıkı topuz ve sıkıca geriye doğru taranmış saçlarla karşımıza çıktıktan sonra, 2012 yılında kendisini yeniden kakül ile gördük. 2013 yılında kısa bir süreliğine tekrar sarı saçları denedikten sonra koyu renge dönüş yaptı.

Çoğunlukla dalgalı saçlarıyla görmeye alışkın olduğumuz Kim Kardashian bu yıllarda dümdüz saçlarıyla da kendini göstermeye başladı.

2015 yılında bizi şaşırtarak Grammy töreni öncesinde bu yıllara kadar upuzun kullandığı saçlarını kısalttı. Bob modeli saça geçtikten hemen sonra saç rengini ilk defa platin yaparak dikkatleri üzerine toplamayı tekrar başardı. Hamilelik döneminde tekrar kendi saç rengine dönen Kim Kardashian, Kırmızı Halılarda ara sıra platin saçlarıyla boy göstermeye devam ediyor.

Şu an kendi saçları kısa olsa da, konu iddialı olmak olunca sınır tanımadığı için, peruk veya kaynak kullanarak tarzını sürekli değiştiriyor. Arada kendisini sıkı bir at kuyruğu veya örgülerle görsek de son dönemlerdeki favorisi uzun dümdüz saçlar veya eforsuz görünen ıslak görünümlü saçlar.

Bu kadar çok saç modeli değiştirmiş olmasına rağmen Kim Kardashian dendiğinde sizin aklınıza da klasik orta boy dalgalı saçları mı yoksa cesur tercihleri mi geliyor? İlham almak için galerimize göz atmayı unutmayın. 

Kim Kardashian
saç evrimi
hair evolution
kim kardashian'ın saç evrimi
hair do
hair style
Saç modeli
Saç Stili
Saç Şekillendirme
toniandguy
Saç Trendleri
super sleek
süper düz saç modeli
Kim Kardashian Saç Modeli
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >