ISLAK SAÇ MODELLERİ

İlkbahar / Yaz 2016 sezonunda, ıslak saçlar geri dönüyor.

Belki de uygulaması en kolay saç trendi. Aslında yapılması gereken şey ortada; saçlarınızı geriye tarayıp ıslak görünümünü muhafaza edin. Bunu yaparken ilk adım olarak Doğal Görünüm Veren Kuru Şampuan’ı saç diplerinize sıkıp, canlılık ve tazelik kazandırarak başlayabilirsiniz. Sonrasında tüm saçlarınızı geriye atın ve avcunuza aldığınız Şekillendirici Krem Jöle’yi iyice ovuşturarak uygulamaya başlayın.

Christopher Kane ve Kenzo defilelerinde karşımıza çıkan ıslak görünümlü saçlar, saç kurutma makinenize olan bağlılığınızı sınamanıza neden olabilir. Malum önümüz yaz. Hava sıcaklığı artacak ve bir noktadan sonra saçlarınızı kurutmak için bir saç kurutma makinesine ihtiyacınız olmayacak. Tabii saçlarınızın kuruyacağı ve ıslak görünümünden ayrılacağı gerçeğini de unutmamakta fayda var. İşte tam da bu noktada saçlarınızın ıslak görünümünü koruduğundan emin olmanız ve az önce bahsettiğimiz iki basit adımı takip etmeniz gerekiyor. 

Bu saç modelini, deniz kıyısı ve yaz tatili ile özdeşleştirmeniz gayet anlaşılabilir olsa da artık bu modelin şehirde de kullanılabileceğini kabullenebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Saç modeliniz ile ne giydiğiniz arasında bir bağ kurmaya çalışmayın. Dilerseniz saçlarınızın önünü geriye taradıktan sonra toplayabilir ya da dalgalarınızı doğal haline bırakıp, ıslak görünümlü kalmalarını sağlayabilirsiniz. 

Saç
Saç Şekillendirme
Saç Stilleri
Saç modelleri
Islak Saç Modelleri
Islak Saçlar

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >