İLKBAHAR İÇİN UZUN SAÇ MODELİ ÖNERİLERİ

Artık ilkbahardan konuşmaya başlamanın zamanı geldi. Öyleyse saç önerileri ile başlayalım.

Sonbahar / Kış sezonunu geride bırakmamıza sayılı günler kala, havanın sıcak olduğu yanılsamasından yola çıkıp ilkbaharda uygulamaya başlayacağımız trendleri hayatımıza adapte etmeye başlıyoruz. İlk hedefimiz ise saçlar. Peki, nasıl? İlkbaharda açık bırakmayı hedefliyoruz. Dalgalı, düz ya da kıvırcık... Saçımıza nasıl şekil vereceğimizi o günkü ruh halimize bırakıp, kuaföre gitme alışkanlığımızdan bir süreliğine kurtulmaya odaklanıyoruz. 

Peki, nasıl bir uzunluktan bahsediyoruz? Omuz hizası değil. Bel ile omuz arasında bir yerde. «Saçları uzatmak o kadar da kolay değil ki» dediğinizi aslında duyabiliyoruz. Bu konuda TONI&GUY Yeniden Yapılandırıcı Maske’den destek alabilirsiniz. Banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarınıza uyguladığınız bakım kremini sıcak havluyla sarıp 7-8 dakika bekletin. Sonrasında tekrar durulayıp, saçlarınızı kurutabilirsiniz. Ayda iki kez bu bakımı yapmanızda fazlasıyla fayda var. Ek çözümler de mevcut tabii. Geçtiğimiz haftalarda bahsettiğimiz gibi saçınızın sağlıklı olmasına yardımcı besinleri tükettikten sonra, siz de kırıklarınızı kestirmek ya da hacimli saçlara ulaşabilmek için daha az vakit harcayacaksınız. Haliyle uzun saçlarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya bir kabus değil, günlük rutininizin doğal bir parçası olarak bakacasınız. 

Sizi ikna etmeyi başardığımızı varsayıp konuya devam edelim; Uzun saçlarınızı açık kullanmaya karar verdiğiniz zamanlarda eğer saçlarınızı öne atmayı planlıyorsanız, aksesuar kullanımını da minimum seviyede tutmaya çalışın. Dalgalarınızda doğal bir görünüm elde etmek içinse Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’den yardım alabilirsiniz. Gece yatmadan önce saçlarınıza Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey sıktıktan sonra örün. Sabah kalktığınızda örgülerinizi açın, ve elinizle hafifçe şekillendirin. Dalgalarınızdan memnun kalacağınıza eminiz!

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Saç Stilleri
Saç Uzatma Teknikleri
Uzun Saç Modelleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >