EN KOLAY SAÇ ŞEKİLLENDİRME YÖNTEMLERİ

Pratik ve göz alıcı saç modelleri için yapmanız gerekenler.

Kuaföre gitmeden, tam da istediğiniz gibi şekillendirebildiğiniz saç modellerinin hayalini kim kurmuyor ki? Hatta bazı zamanlar havalı bir saç modeline kavuşmak için saç düzleştiricisi ya da maşadan da yardım almak zorunda değilsiniz. Nasıl mı? Yaz mevsiminin henüz çok uzaktan da olsa bize göz kırptığı bu dönemlerde, saç ilhamımızı denizden almamızda bir sakınca görmüyoruz. Doğal olarak da, Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey bu konuda yardımımıza koşuyor. Yatmadan önce saçlarınızı üç parçaya ayırıp, hepsini bir şerit halinde örün. Örgülerin sıkı olmasına özen gösterin. Ortalama 7-8 saat örgülü kalan saçlarınızı, sabah kalkığınızda çözün ve Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey sıkın. Sonrasında güneyde tatildeymişçesine saçlarınızın dalgalarını izlemeyi ihmal etmeyin! 

Bunun dışında deneyebileceğiniz, zaman dostu modeller de yok değil.  Sadece 5 dakikanızı alacak, maşa yardımıyla saçlarınızın uçlarında hafif bukleler yaratın. Orta büyüklükte aldığınız tutamları maşanıza dolayın ve 5 saniye bekleyin. İşlemi bitirdikten sonra saçınızın tepe kısmında aldığınız bir tutamı ayırın ve ürünü saç diplerinize uygulayarak krepe etkisi vermek için Şekillendirici & Yağ Emici Saç Pudrası’ndan yardım alın. Sonrasında saçınızın o tutamını serbest bırakın ve bir tokayla sabitleyin. Saçlarınızın yoğun bukleli uç bölgesine ise Bukle Belirginleştirici Sprey uygulayın. Bu sayede saçlarınızdaki bukleler daha belirgin ve kalıcı olacak.

Bir model önerimiz daha var… Parlaklık Verici Serum uygulayarak ışıltı kattığınızın saçlarınızın ön kısmında kalın bir tutam alarak örgü modeli uygulayın. Geri kalan saçlarınızın küçük bir topuz süngeri ile topuz yapıp sabitleyin. Sonrasında örgü tutamınızı ve geri kalan saçlarınızı süngerin etrafında döndürerek topuz modelini uygulayın. Sabitlemek içinse Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’nden yardım almayı unutmayın!

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Saç Stilleri
Saç Şekillendirme Yöntemleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >