COUTURE SAÇ & GÜZELLİK TRENDLERİ

Sonbahar / Kış 2017 Couture Moda Haftası’nın bize sunduğu güzellik trendlerine göz atıyoruz.

Sonbahar / Kış 2017 Couture Moda Haftası’nda sunduğu defilesi için enseden toplanan at kuyruğu modellerini tercih eden Valentino, ışıltılı bir makyaj tercih ediyor. Valentino gibi ışıltılı bir makyajdan yana seçim yapan Elie Saab ise parlak dudakların yanına bol maskaralı bir göz makyajı da dahil edip eyelinerı da kullanıyor. Bunu yaparken de göz kapaklarının üzerine ışıltı katabilmek için beyaz tonarında parlak farlardan destek alıyor. Saç aksesuarlarını da koleksiyonuna dahil eden Elie Saab, Sonbahar / Kış 2017 sezonunun couture yorumunda da taç gibi detayları kullanıyor. Bu trendi kolayca kendinize adapte edebilmek için yapmanız gereken tek şey TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile hafif dalga verdiğiniz saçlarınızı altın renkli bir zincir ile taçlandırmak.

Altın makyaj trendinin yanına saçı da ekleyen Maison Margiela, Sonbahar / Kış 2017 couture koleksiyonu ile birlikte gökkuşağı tonlarındaki saçlardan sıkılanlara farklı bir alternatif sunmaktan geri kalmıyor. Bunu yaparken de klasik kırmızı ruja metalik bir dokunuş katarak fütüristik bir makyaja imza atıyor. 

Gökkuşağı tonlarındaki saçların yanına gökkuşağına gönderme yapan bir göz makyajı ile eşlik eden Chanel, saçta ise ensede toplanan at kuyruğunu tercih ediyor. Ensede at kuyruğu özellikle ofis stilinde öne çıkan bir model olsa da pratikliği ile kalbimizi kazanıyor. Eğer siz de ensede at kuyruğuna bir şans vermek istiyorsanız, buraya tıklayın!

Doğal bir görünümden yana seçim yapan Christian Dior ise pembe yanakları ve dudakları ön plana çıkarıyor. Abartıdan uzak bir cilt makyajı ile karşımıza çıkan Giambattista Valli ise dudaklarda kırmızı ruju tercih ederek sadece dudakları ön plana çıkaran bir makyaja odaklanıyor. 

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >