2017'nin Saç Renkleri

Bu yıl sona ermeden denemeniz gereken saç renkleri.

Saç renginizi değiştirmek için doğru zaman olduğuna inanıyorsunuz. Ama nereden başlayacağınız konusunda kararsızsınız.  O halde size yol gösterelim. 

2017’de denemeniz gereken saç modellerini sıralarken bu yıl denemeniz gereken saç renklerine kısaca değinmiştik.

Gökkuşağı renklerinden bir adım uzaklaşıp renk skalasının koyu tonları arasında dolaşmayı tercih ediyorsanız kömür grisinden rol çalan bu saç trendine bir şans verin. Nasıl mı? Öğrenmek için tıklayın. 

Paris Hilton’un ve Clueless’ın 2000’lerde bize aşıladığı pembe, millenial pembe olarak bize geri döndü. Ona bir şans vermek isterseniz linke tıklayın ve siz de pembe saçlı kadınların arasına katılın. 

Saçlarınız her uzadığında diplerini boyatmak için kuaföre koşmak yerine, bir süre koyu dipleriniz ile dolaşmaya devam edebilirsiniz. Zira sizin üşengeçlikten veya vakitsizlikten boyatamadığınız saçlarınız artık bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Trendi uygulayan yıldızlara göz atmak içinse buraya tıklayın.

Saçlarınızda kristal dokunuşa ne dersiniz? O halde kristal görünümlü saç modellerinin detaylarını öğrenip nasıl uygulayabileceğinizi keşfetmek için tıklayın. 

Belki de 2017’nin en ilgi çekici trendi. Tabii Zoe Kravitz, Cara Delevingne ve Olivia Wilde gibi yıldızların da peş peşe saçlarını platin sarısına boyatmalarının katkısı da büyük. Eğer siz de ünlüler kervanının peşine takılmak isterseniz tıklayın.  

Ne kahve ne de sarı… Tam da olması gereken kıvamda, arada bir yerde… Doğru oranı tutturmak için bronde saç trendinin detaylarını öğrenin.

Dişi Hulk olma fikri size çekici geliyor mu? Peki, Pantone’nin yılın rengini yeşil skalasından seçmesi sizi etkiliyor mu? Bu iki sorudan birine cevabınız evet ise buraya tıklayarak yeşil saç trendine dair detaylara göz atın. 

Saçlarınızı kırmızıya boyasanız, fakat boyadıktan sonra saçınızın aynı renk kaldığını ve sadece ısı ile renk değiştirdiğini öğrenseniz? Bu fikri cezbedici buluyorsanız devamı için linke tıklayın. 

Olur da festival sezonuna iddialı bir giriş yapmak istiyorsanız gece parlayan saç renklerine de bir şans verebilirsiniz. Detaylar için tıklayın. 

Renkli Saç
colorful hair
hair style
hairdo
hair trends
pastel saç
yeşil saç
pembe saç
gökkuşağı saç
blorange
Kızıl Saç
glow in dark
neon saç
Festival Saçı
Saç modeli
Saç Stili
Saç Trendleri
toniandguy

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >