2016 YAZININ EN TREND SAÇ MODELLERİ

Mutlaka denemelisiniz!

Yazın gelmesi içimizi kıpır kıpır etmeye yetiyor bile. Mevsimin esintisini stilimizde hissedebildiğimiz gibi, saçlarımızla da buluşturmak için birkaç pratik model önerimiz var. Bu öneriler sadece birkaç dakikanızı alacak ve sizi havalı bir görünüme kavuşturacak. Volümlü atkuyruğu, dağınık topuz, saç bandı, örgü ya da aksesuarlarla süslenmiş tepeden bir topuz… Seçim tamamen sizin… Tüm bu modellerde sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürün ise yaz ile özdeşleşmiş; Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey. O zaman gelin tüm bu saç modellerine daha detaylı bakalım…

Volümlü Atkuyruğu:

Hacim verilmiş atkuyruğu, belki de tüm ortamlara uygum sağlayacak tek saç modeli… Bu yüzden ilk beşimizde yer almasa olmazdı. Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uyguladığınız saçınızda belirgin bir ayrım yapmak istemezseniz, önünüzdeki katlar da dahil saçınızı geriye doğru atkuyruğu modelinde toplayın. Doğal dalgalara sahip atkuyruğunuzdaki hacmi birkaç doz daha arttırmak isterseniz 3 Boyutlu Şekillendirici Sprey yardımınıza hazır. Topladığınız saçınızı lastik tokayla tutturduğunuz hizadan sağa ve sola doğru uzatarak daha hacimli görünmesini sağlayın. Sonrasında; buluşmaya, toplantıya ya da arkadaşlarınızla kahve içmeye hazırsınız!

Dağınık Topuz:

Dağınık topuzun en bariz özelliği şüphesiz ki doğal dalgalar. Bu konudaki beklentilerinizi tamamıyla karşılayacak ürün ise Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey. Saçlarınızın ön katlarını serbest bırakıp, kalan saçlarınızı ense hizanızdan topuz modeli uygulayın. Son adım olarak ise Esnek Tutuşlu Saç Spreyi’ni saçlarınıza 10 cm mesafeden sıkın. Gün boyunca saçlarınız istediğiniz modelde ve sabit bir şekilde size eşlik edecek.

Kalın Saç Bantları:

Kötü saç günlerindeki kadim dostumuz kalın saç bantları önümüzdeki sezon da bizimle beraber. Özellikle kalın ve kurdele modelindeki bantları, saçlarınız enseden atkuyruğu modelindeyken iyi bir beraberliğe imza atıyorlar. Sizeyse sadece; saçlarınızı ışıltılı ve ipeksi göstermek için Parlaklık Verici Serum uygulamak kalıyor.

Havalı Örgü:

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uyguladığınız saçlarınızı sıkı bir şekilde atkuyruğu modelinde toplayın ve uca doğru sıkı örgü yapın. Ucunu lastik bir tokayla tutturun ve Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’ni saçlarınıza sıkın.

Aksesuar ve tepeden topuz:

Balerin topuzu olarak nitelendirilen tepeden sıkı topuzların modası asla geçmeyecek, bunu size şimdiden belirtelim. Eğer saçlarınız dalgalıysa, saç düzleştiricisi yardımıyla hafifçe düzleştirin. Sonrasında tam tepeden ve sıkı olacak bir şekilde saçlarınıza tepeden topuz modeli uygulayın. Stilinize elegan bir dokunuş eklemek isterseniz ise, saç aksesuarlarından yardım almanızın hiçbir mahsuru yok!

Saç
Saç Şekillendirme
Saç Stilleri
2016 Saç Trendleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >