Yeni TONI&GUY IŞILTI VEREN SAÇ PARFÜMÜ

Saçlarına mucizevi son dokunuşu ‘O’ yapacak!

 

Baştan aşağı moda felsefesinin yaratıcısı TONI&GUY ikonik kokusu ile sezonun yeni güzellik kodunun belirleyicisi oluyor! TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü’ nün içeriğinde yer alan vanilya çiçeği, misk ve sandal ağacı notalarının büyüleyici kokusu, stil sahibi & bakımlı kadının saçlarında yaratacağı dokunuş ile stil yolculuğunun final noktası olmaya aday!

Şehirli kadın günün temposunu yakalamak için sürekli hareket halinde… Kimi zaman lüks bir restorandaki iş yemeğinden, galerideki sergiye yetişiyor. Kimi zaman uzun süren bir toplantıdan rock konserine… Şehrin karmaşasının oluşturduğu sokaklardaki duman, yemek kokuları ve çevredeki diğer kokular ise gün boyu bu hareketin peşinde…

Çağdaş kadının her adımına eşlik eden TONI&GUY, şehrin kokularının en çok saçlara sindiğini düşünerek ezberbozan bir yenilik ile saçlarımıza büyülü dokunuşu sunuyor.

Saç için özel olarak tasarlanan TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü, muhteşem kokusu ile gün boyu bakımlı hissetmemize olanak tanırken saçlarımızı ağırlaştırmaz ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Üstelik uygulaması da çok kolay!

Son dokunuşta ise Yeni TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü’nü saç diplerine gelmeyecek şekilde tüm saçına uygula. İşte şimdi hazırsın! 

 

TONI&GUY
toniandguy
toniandguyproducts
illuminating hair perfume
ışıltı veren saç parfümü
Yeni TONI&GUY IŞILTI VEREN SAÇ PARFÜMÜ
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >