Yeni Rapunzel'imiz

Dünyanın en uzun saçlı kızlarından biri, Guinness Dünya Rekoru’nu kırdı.

2019’un bu ilk günlerine oturup bir düşünün… “Bu gözler daha neler görmedi?”

Muhtemelen, çok az şey! 

Daha önce hiç saçları Rapunzel kadar uzun biri gördünüz mü? Şu an onun, Guinness Dünya Rekoru’nu kıran versiyonuyla tanışmak üzeresiniz. Nilanshi Patel’e merhaba deyin.

Kendisi 16 yaşında ve 10 yıldır saçlarını kesmiyor. Hindistan Gujarat’ta yaşayan Patel, saçını haftada bir defa yıkıyor ve saçlarını kurutması yarım saat sürüyor! Ancak hayatında herhangi bir sıkıntı yaşamadığını, spor bile yapabildiğini belirtiyor.

Biz de hazır uzun saç ilhamı almışken, ünlülere bir göz atıyoruz. Bu sene Cardi B, Kim Kardashian West ve Nicki Minaj’ın ünü yaptığı çok uzun ve süper düz saçlar eğer kendi saçlarınızı uzatarak ulaşmak istediğiniz bir model ise oldukça düzenli bir bakım isteyecektir. Saçlarınızı uzattığınız dönemde kırıklardan uzak tutmak için size önerimiz Keratin Active Teknolojisi ile Yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Saç Kremini’ni kullanmak. Ve tabii ki aynı serinin maskesini de haftada 2 defa olmak üzere rutininize dahil etmek. Tüm bu bakımı yaptıktan sonra dilerseniz süper düz cam saç trendi yazımıza da göz atıp ilham alabilirsiniz. Ama öncelikle sizi galerimize alalım.

guinness rekoru
rapunzel
Uzun Saç
Saç Trendi
rapunzel saç trendi
uzun saç modeli
uzun saç bakımı
hair care
hair care routine
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >