Sonbahar/Kış'17 Güzellik Trendleri

Saçlarınızı kestirip rujunuzu dağıtabilir, kirpiklerinizi belirgineştirebilir ya da dumanlı göz makyajı yerine pop renklere yönelebilirsiniz.

Sonbahar / Kış 2017 sezonunda klasik kırmızı ruj kullanımını oyun dışı bırakan tasarımcılar, sizi daha koyu renklere yönelmeye teşvik ediyorlar ve bununla da kalmayıp rujunuzu dudağınızın dışına taşırmanızda da hiçbir sakınca olmadığını size garanti ediyorlar. Artık sürekli aynadan rujunuzun nasıl göründüğü ile vakit kaybetmenize gerek yok.

Aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldıysanız ve alternatif bir yol arıyorsanız Sonbahar / Kış 2017 sezonunda saçlarınızı kısacık kestirebilirsiniz. Bahsettiğimiz çene hizasında biten bir model değil, gerçekten de maskülen bir stile bürünmenize yardımcı olacak bir saç modeli. Bu stilde şekillendirmeye çok gerek duyulmasa da saçlarınızın ışıltısını arttırmak için TONI&GUY Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Işıltı Veren Serum’u kullanabilirsiniz.

Göz makyajınızda sadece metalik tonlara yönelmeyin. Mavi, kırmızı, beyaz ve sarı gibi renkleri denemek için kendinizi teşvik edin. Bunu yaparken de göz farının klasik kullanım alanlarından uzaklaşıp grafik oyunlardan destek alabilirsiniz. 

Saçlarınızı bir sonraki kış da ıslak görünümlü modeller ile şekillendirmeye devam edebilirsiniz. Bunun için TONI&GUY Şekillendirici Sprey Wax elinizin altındaki en büyük yardımcınız olacak. Ya da saçınıza hareket katması adına şapka modellerinin yanı sıra taç yerine kullanabileceğiniz kurdelelerden de yardım alabilirsiniz. 

Güzellik
sonbahar/kış
fall/winter
2017 beauty trends
Güzellik Trendleri
Metalik
mavi far
Eyeliner
koyu renk
Ruj
lipstick
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
toniandguy
toniandguyproducts
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >