Sevgililer Günü’nün En Şanslıları

TONI&GUY Exclusive Denebunu Kutusu Kazananları Belli Oldu!

Sevgililer Günü’nde TONI&GUY Denebunu kutusundan neler çıkmadı ki? Hayat kolaylaştıran ürünler, göz alıcı dokunuşlar, stil önerileri...

Günlük hayatın koşuşturmasında bazen en basit şeyleri yapacak enerjiyi bile kendimizde bulamıyoruz. Hatta bazen özel günlere hazırlanmak bile zor olabiliyor. Bu durumlarda imdadımıza yetişen ürünlerse adeta hayat kurtarıyor. Tıpkı TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan gibi!

Saça hacim veren ve yağlı görünümün önüne geçen Canlandırıcı Kuru Şampuan’ı saç diplerinize uyguladıktan sonra parmaklarınızla saç diplerinizi kabartıp hacim verin. Şekillendirdiğiniz saçlarınızı daha sonrasında sezonun eskimeyen örgü trendine uyarak örebilir veya ensenizde balerin topuz yapabilirsiniz. Böylelikle hem cansız görünümü minimuma indirebilir hem de hacim verdiğiniz saç diplerinizin havalı görünmesini sağlayabilirsiniz!

Sevdiğiniz bir ürünü yanınızda hep bulundurmak kadar güzel bir şey yok değil mi, hele söz konusu güzellik rutininizse… Kısa seyahatlerde büyük boy şampuan veya krem taşımak oldukça zor; ancak, mini boy ürünler tam da burada devreye giriyor. Yolculuktan, havanın neminden, kirlilikten negatif yönde etkilenen saçların kırılmış, hacimsiz ve tel tel olmuş görünümünü azaltan TONI&GUY Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan ile saçlarınız her daim bakımlı görünmesini sağlamak seyahatlerde bile çok kolay olacak!

Tüm bunlardan sonraysa sıra küçük ama sihirli bir dokunuşta. Baş döndürücü kokusu ile büyüleyen TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü, Exclusive Denebunu kutusunun baş rol oyuncusu. Işıltı Veren Saç Parfümü’nü her türlü saç modeliyle, günün her anında kullanabilirsiniz. Çantanızın olmazsa olmazlarından saç parfümü sayesinde sadece Sevgililer Günü’nde değil, her gün kendinizi şımartabilirsiniz!

Saçın Tarzın x Denebunu TONI&GUY Exclusive Kutu Kazananları

Saçın Tarzın Loves Dene Bunu yarışmamıza katılan herkese çok teşekkür ederiz. Instagram hesabımızda sürpriz yarışmalarımız devam edecek. Bizi takip etmeyi unutmayın! 

  1. @nesliecee
  2. @prhn.bas
  3. @saiderkn
  4. @buseeaydogan
  5. @mervebetlplt
  6. @maidewashere
  7. @h.seyda.d
  8. @meltemkscu
  9. @aysnrtrkc
  10. @pinarsev123

 

denebunu
Sevgililer Günü
sevgililer gunu yarismasi
sacintarzin loves denebunu
instagram yarisma
instagram contest
Saç Stili
Saç modeli
Kuru Şampuan
saç parfümü
hair do
hair style
toniandguy
toniandguy products
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >