Saçlarda Tropik Küba Esintisi

Chanel’in 2017 İlkbahar / Yaz koleksiyonu size yol gösterecek.

Chanel’in Havana/Küba’da gerçekleşen 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyon tanıtımı, 2017’den önce bu yaza yön veriyor ve podyum saçlarını sokaklara taşımamıza sebep oluyor. Yapımı oldukça kolay ve aksesuar kullanımında öne çıkan saç modelleriyle koleksiyonunu tamamlayan Karl Lagerfeld, defilenin de yapıldığı yerden anladığınız üzere Havana’nın renkleri ve sokaklarından ilham alıyor.

Renkli saç bantları, fularlar ve şapkalarla tamamlanan koleksiyon, yazın en sıcak günlerinde plajda ya da şehrin hareketli sokaklarında stilinizi tamamlamanızda kolaylık sağlayacak. 

Peki bu stili nasıl uygulayabilirsiniz? İşte ipuçları:

Size yardımcı olacak TONI&GUY Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi ile nemden ve sıcaktan elektriklenen saçlarınızın kabarıklığını alabilir ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hemen ardından tarzınıza uygun bir fular ile saçlarınızı at kuyruğu şeklinde toplayabilir, hasır şapkanızı da yanınıza alıp, kendinizi yazın sıcak havasına bırakabilirsiniz.

Ya da renkli bir saç bandı ile saçlarınızı 60’lar havasında şekillendirebilir, floral desenli bir yazlık elbise ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 

Chanel
cuba
küba
havana
summer style
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Style
Fashion
hair inspo
hair style
TONI&GUY

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >