Saç Bantlarının Muhteşem Dönüşü

Retro Chic görünüm Isteyenlere

Her saç boyu ile kombinlenebilen saç bantları, gününüzün ve tarzınızın kurtarıcısı olmaya aday! Kısa saçlıysanız ve dikkatleri saçlarınızda toplamak istiyorsanız ince ve düz bantlar tam size göre, hele bir de çiçek veya kurdele detaylı modellerden birini tercih ederseniz!

Okul günlerinizi özlediyseniz ensenizden geçirdiğiniz bandı (uzunsa iki kere döndürebilirsiniz) fiyonk şekilde bağlayarak saçınızın tam tepesinde veya yanında bırakabilirsiniz. Özellikle uzun saçlara yakışan bu tarzı rahatlıkla deneyebilir, hacimli bir look için TONI&GUY Dipten Uca Hacim Veren Sprey’i kullanabilirsiniz.

İddialı bir saç bandınıysa kıyafetinizin tek aksesuarı olarak kullanabilir ve sade kombininizi canlandırabilirsiniz. Eğer Jamie King gibi göze çarpan bir model kullanmayı düşünüyorsanız küpe, kolye gibi başka aksesuarlar kullanmanıza gerek kalmıyor. Jamie King’in doğal saç dalgaları için TONI&GUY Sea Salt Spray’i (Deniz Tuzu Etkili Sprey) kullanabilir, ışıltısı için de TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü ile son rötuşunuzu yapabilirsiniz.

Söylemeden geçmeyelim... Son dönemlerde yükselişte olan örgü trendini saç bandı trendi ile beraber kullanmak mümkün. Dağınık bir örgüyle alın üzerinden geçen saç bandı sayesinde boho bir tarza bürünebilir çiçekli bir saç bandıyla romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yandan esnek bir şekilde ördüğünüz saçlarınızı TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile sabitlemeyi unutmayın.  

Saç Bandı
Saç Aksesuarı
Saç Stili
Saç modeli
Saç Şekillendirme
hairdo
hair style
hair trends
hairband
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >