Saç Aksesuarında Trend: Harfli Tokalar

2019’da mesajınızı harfli tokalar ile iletin.

 2019’da aksesuar departmanında hiç beklenmedik parçalarla geldi. Yıl ortasına yaklaşmışken artık gözünüzden kaçmadığını varsaydığımız incili her türlü aksesuar (özellikle tokalar) altının her tonu ve üzeri yazılı taşlı saç tokaları çevremizi sardı desek yeridir. 
 
Bu zamana kadar sizin de birer adet edindiğinizi düşündüğümüz incili tokalara arkadaş olacak taşlı yazılı tokalar bu hafta radarımıza giren saç aksesuarları oldu. 
 
Peki nedir üzeri farklı mesajlarla bezenmiş tokaların sırrı? Aslında güzel görünmesi dışında bu tokalar gerçekten de bir “mesaj iletme” derdinde. Her şey Stefano Gabbana’nın Selena Gomez’e Instagram’da “çirkin” yorumu yapmasıyla başladı. Selena Gomez bu yoruma cevap vermedi fakat 1 hafta sonra saçına taktığı üzeri “Ugly” yazılı tokası zaten gerekli tepkiyi gerekli yerlere iletti. 


 
Tabii ki günlük yaşantımızda saçımızı hareketlendirdiğimiz tokalarla pasif agresif cevaplar verme peşinde değiliz, bu sebeple üzeri taşlı harfli tokaları trendler çerçevesinde kullanabiliriz. Ya da daha güzeli, o gün kendinizi nasıl hissediyorsanız tokanızı ona göre seçebilirsiniz. Yani aslında başkasına cevap vermek değil de bir nevi kendinizi ifade etmek için.  

Bu tokalarla yapabileceğiniz saç modelleriyse deyim yerindeyse uçsuz bucaksız. Saçlarınızı salıp ortadan ayırarak yaptığınız düz bir model ile, ensede topuz yaptığınız stilinizi tamamlamak için ya da hafif dalgalandırdığınız saçınıza ekstra bir dokunuş katmak için tokalarınızdan yardım alabilirsiniz. 

İlhamınıziçin tabii ki galerimize bakmanız yeterli.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >