Met Gala 2019 Güzellik

Met Gala 2019’un saç ve makyajlarını derledik.

Met Gala 2019, epey görkemli makyajlara sahne oldu. Camp konseptine hazırlanarak gelen davetliler epey ağır ve yapay makyajlarla uyum sağlamaya çalıştı. Saç & makyaj adına gecenin kazananları, Ezra Miller, Liza Koshy, Laverne Cox, Kristen Stewart, Gigi Hadid ve Lady Gaga’ydı. Gaga, kostüm konusunda sınıfta kalmış olsa da, özellikle makyajıyla durumu en azından nötrlemiş bulundu. Makyaj Artisti Sarah Nicole Tanno, Gaga’nın yüzünü adeta bir sanat esrine dönüştürdü.

Camp’i punk sosuyla yoğuran Kristen Stewart’ın renkli çift kaşları ve neon saçları; Ezra Miller’ın rahatsız eden illüzyonel makyajı ve Gigi Hadid’in kendi tarzını ortaya koymaktansa kurallara uyduğunu dersine iyi çalıştığını kanıtlayan dikenli göz makyajı Camp: Notes On Fashion’ın akılda kalan güzellik görünümleriydi.

Gecede Camp’i en zarif şekilde yorumlayan isimlerse Kylie & Kendall Jenner ve Kim Kardashian oldu. Thierry Mugler ile masaya oturan Kardashian ve Versace himayesindeki Jenner’lar yalnızca üzerindeki tasarımlarla ve güzellik dokunuşlarıyla değil, oynadıkları tiyatronun hakkını tavırlarıyla da verdiler.

Met Gala 2019’un saç ve makyajlarını galeride sıralıyoruz. ​

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >