KAKÜLE DEVAM

Sonbahar / Kış 2016 sezonunda da kakülü göreceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde yazın kakül kullanmanın yollarından bahsetmiştik.Yeni sezon ile birlikte yeni bir saç modeli benimsemeye karar verip kakülünüzü uzatmayı seçtiyseniz, bu fikrinizden en kısa sürede vazgeçmenizde fayda var. Zira Sonbahar / Kış 2016 sezonuna göz attığınızda tasarımcıların farklı kakül kullanımlarına rastlayacaksınız. Kısa, dağınık ya da düz… Kaküle karar vermeden önce yüz tipinize uygun olacak bir model seçmeniz çok önemli. Geniş, uzun ve dar alına sahip yüz hatları için farklı kakül modellerine yönelmeniz gerektiğinin bilincinde olup model arayışına başlayabilirsiniz.

Alexander Wang, Adam Selman, Bottega Veneta, No. 21, Balenciaga ve Dolce & Gabbana… Doğru kakülü bulma arayışlarına galerimizdeki stiller size yol gösterecek.

Kakül seçiminizden sonra eğer hacimli bir görünüm isterseniz TONI&GUY 3 Boyutlu Hacim Veren Şekillendirici Sprey kullanabilir, ürünü saç diplerinize gerektiği kadar uygulayarak parmaklarınızla dağıtabilirsiniz. Saçlarınızın ıslak bir stil alması için ise TONI&GUY Şekillendirici Sprey Wax size yardımcı olacak. 

 

Kakül
Saç Şekillendirme
Saç Stili
hair style
hairdo
Saç modeli
TONI&GUY
Bangs
Runway
Trend
hair trends

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >