İkonik Plaj Saçları

Hollywood’un unutulmaz kareleriyle, plaj saçları.

Ünlü filmlerin ve aktrislerin plaj sahnelerine yoğunlaştık ve unutulmaz saç modellerini  sizin için seçtik. Bu karelerin ortak noktası ise tabii ki ıslak görünümlü ve doğal dalgalara sahip saçlar. Eğer siz de Hollywood ışıltısını en doğal hali ile saçlarınızda yakalamak istiyorsanız, sizin için vereceğimiz ipuçlarını takip edin.

Islak Görünümlü Saçlar

Bu yılın trendlerinden ıslak görünümü saçlarınızda edinmenin en kolay yolu Şekillendirici Krem Jöle uygulamak. Uygulamanızdan sonra saçlarınızı geniş dişli bir tarak yardımıyla geriye doğru ya da yandan ayırarak tarayın ve biraz kurumasını bekleyin. Bu görünümü denize ya da plaja gidemediğiniz günlerde, şehirde rahatça kullanabilir, günlük stilinize adapte edebilirsiniz. 

Denizden Yeni Çıkmış Gibi

Hepimizin en sevdiği modeller arasında yer alan doğal dalgalı saçlar için kurtarıcınız Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey. Hafif nemli ya da kuru saçlarınıza uyguladığınız Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’den sonra ellerinizle saçlarınıza kolayca şekil verebilir, denizden yeni çıkmış saç görünümünü elde edebilirsiniz.

Havalı Saçlar

Geçmiş trendlere dönüp bakınca saçlardaki hacmin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz ve gelecek için de bu trendi öngörüyoruz. Saçlarınızda dolgun ve canlı bir görünüm elde etmek için bu sefer yardımınıza 3 Boyutlu Hacim Veren Şekillendirici Sprey koşacak. Saç diplerine uyguladığınız 3 Boyutlu Hacim Veren Şekillendirici Sprey’i parmaklarınızla yedirin ve gün içinde nem ve sıcaktan hacmini kaybeden saçlarınıza havalı bir görünüm kazandırın. 

hollywood style
hair style
Saç modeli
saç şekllendirme
Saç Stili
Fashion
Moda
beach hair
summer style
yaz saçı
Yaz Stili
summer hair
TONI&GUY
iconic hair
hollywood hair
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >