Glitter'lı Saç Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Simli saç trendine yılbaşı gecesi bir şans vermek istemez misiniz?

Yılbaşı gecesinin ihtişamını tarzınıza yansıtaya ne dersiniz? Yalnız, ‘ihtişam’ sözcüğü sizde oldukça feminen bir algı yaratabilir. Bu kez, olası düşüncenizi henüz aklınıza düşmeden rafa kaldırın. Yılbaşı gecesi için sizde biraz çocuksu, çokça ‘girly’ bir önerimiz var: Glitter’lı saçlar!

Daha doğrusu saç dipleri! Geçtiğimiz yıllarda Instagram’da da sıkça rastladığımız glitter’lı saçlara 2018’i 2019’a bağlayan gecede eğlenceli bir şekilde şans verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey basit: Saç diplerinizi ortaya çıkaracak bir saç modeline karar verdikten sonra favori glitter’ınızı bulmak.

Bizim önerimiz, saçlarınızı ortadan ikiye ayırdıktan sonra iki adet de balık sırtı örgü yapmanız. Şurada değindiğimiz üzere, Yılbaşı gecesinde ya da partilerden saçlarınızın toplu olması eğlencenizi ikiye katlayacak. Verdiği rahatlık malum…

Saçlarınızı örmeden hemen önce Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Sprey’i sıkarak doku kazandırabilirsiniz. Ardından örün ve saçın ayrım noktasına toz glitter dökün. Sabitlemek içinse Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Sprey’i uygulayabilirsiniz.

Simli Saçlar
glitter
Sim
glitterlı saçlar
simli saç nasıl yapılır
Yılbaşı Stili
yılbağı saç modeli
simli saç modeli
yılbaşı partisi
parti saç modeli
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >