Derin Mermerci'nin Seçtikleri

Çantamdan çıkarmadıklarım...

Işıl ışıl parlayan, doğal ama bakımlı saçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı. Vücudu içten beslemenin, yediklerimin ve içtiklerimin saçımı etkilediğine çok inanıyorum, özellikle saçın kalitesi için bol bol su tüketmek çok önemli, ama dışarıdan desteklemeden de istediğim etkiyi yakalamam neredeyse imkansız. Sizinle, uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım, hatta nereye gitsem çantamda benimle birlikte gelen üç ürünü paylaşmak istiyorum:

 

Her an denizden çıkmış gibi

Tatildeyken, deniz tuzu etkisiyle saçımda oluşan doğal hacmi çok seviyorum ve şehirde de aynı etkiyi yakalamak istiyorum. Evden çıkmadan önce, TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Sprey’i hafifçe kurulanmış saçlarıma sıkıp, ellerimle şekil vermeyi tercih ediyorum. Hatta ürünü çantama da atarak, hacmini yitirdiğini düşündüğüm anda saçıma tekrar uyguluyor ve istediğim görünümü geri kazanıyorum.

 

Güzel kokuların etkisi

Güzel bir koku herkesi cezbeder, beni de öyle… Bu nedenle, bir diğer favori ürünüm; vanilya çiçeği, misk ve sandal ağacı notalarıyla, hem harika bir koku veren, hem de saçlarımın ışıl ışıl görünmesini sağlayan TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü. Kimi zaman saçlarımı şekillendirdikten sonra son bir ışıltı vermek için kullanıyorum, kimi zaman da yoğun bir iş gününün ortasında saçlarımın ışıltısını kaybettiğini hissettiğim anda saç diplerime gelmeyecek şekilde sıkıyorum.

 

Uzun süren kalıcılık için

Geldik son favori ürünüme… Özellikle yaz döneminde, katılmam gereken davetlerin sayısı artıyor. Malum, her gün saçı kuaförlere teslim etmek ve ağır spreyler uygulamak da saç açısından sağlıklı olmayabiliyor. Saçımı evde kendim şekillendirdikten sonra kalıcı olmasını sağlayan favori ürünüm ise TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi. Hem sanki hiç sprey yokmuş hissi veriyor, hem de saçlarımın şekli hiç bozulmuyor. 

derin mermerci
deniz tuzu etkili sprey
ışıltı veren saç parfümü
esnek tutuşlu saç spreyi
Saç modeli
yaz mevsimi
favori ürünler
editörün seçtikleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >