Cam Saç Trendi, Yeniden Hatırlatıyoruz

Namıdiğer ‘jet bitiş’!

2018’in en popüler konu başlıklarından biri, evet, Beyoncé idi. Bir diğeriyse ‘cam saç’. Siz ona özellikle Kim Kardashian’dan aşinasınız. Köprücük kemiklerinde biten bu katsız ve düz model, saçın dokusundaki parlaklıkla ‘Cam Saç’ adını alıyor. Keskinliği, ayna efekti ve jet bitişiyle kullanan kişiye oldukça feminen ve karakterli bir hava katıyor.  

Cam saçı kendinizde uygulamak için, saçlarınızı köprücük kemiğinizin altında kalmasına razı olacak kadar kesmeniz gerekiyor. Katsız kullanacağınız bu model ile saçlarınızı ensenizde toplayabilirsiniz. Ancak tüm saç aynı hizada olduğu için ensedeki saçlar öndekilere göre daha kısa kalır. Yani, tepeden toplamanız için birkaç tel toka gerekecektir...  

Cam saç modeli için kesiminiz bittikten sonra günlük kullanımlarınızda, cam dokusunu yakalamak için Toni&Guy Işıltı Veren Saç Spreyi’ni kullanabilirsiniz. Ancak saçlarınızı düzenli bir şekilde arındırmalı ve bakımını ihmal etmemelisiniz. Toni&Guy Yoğun Arındırıcı Şampuan ile hijyen rutininizi tamamlayın ve onarıcı bakım için Toni&Guy Onarıcı Krem ve Toni&Guy Onarıcı Maske’yi uygulayın.

cam saç
glass hair
Hair Cut
Lob
Bob
cam saç nedir
pürüzsüz saç nasıl yapılır
cam saç nasıl yapılır
how to do glass hair
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >