Beyonce’nin Güzellik Sırları

Yılların eskitemediği güzellik.

Beyoncé, namıdiğer Queen B, sahne performansları ve albümleriyle artık herkesin kabul ettiği üzere, zirvede. 20 yıla yaklaşan kariyerinin bu denli başarılı olmasının sebeplerinden biriyse, elbette yeteneğinin yanı sıra güzelliği de.

Beyoncé’nin güzellik prensiplerinden birini doğallık çekiyor. Saç ve makyaj tercihlerinde doğal güzelliğini gölgelemeyecek şekilde ilerliyor. Saçları yıllardır bal sarısı olan Beyoncé, bu konuda istikrar sağlamış durumda. Cilt tonuna ve feminen tavrına oldukça uyum sağlayan bal sarısı saçlarını bazen düz, bazen dalgası, çoğu zaman rapunzel gibi uzun bir şekilde ya da örgülü modellerde kullanıyor.

Beyoncé’nin şahsi güzellik tarihine dair ilginç bir ayrıntıysa, annesinin aslında bir kuaför oluşu. Çocukluğunu annesinin saç salonunda geçiren yıldız, burada kadınları ve diyalogları gözlemleyerek kariyeri adına önemli tüyolar biriktirdiğini söylüyor. Yani bir ekip nasıl yönetilir, krizler nasıl çözülür gibi. Annesinden aldığı en önemli güzellik tavsiyesininse, ‘Makyajını çıkarmadan uyuma.” olduğunu belirtiyor. Bunu her defasında başarabiliyor mu, emin olamamakla birlikte, o da zaten ‘Deniyorum!’ diyor.

Yıldızın makyaj tercihleriyse az önce de belirttiğimiz üzere genellikle doğal fakat ışıltılı ve feminen oluyor. Özel hayatında genellikle hiç makyaj yapmıyor. Belki de bu yüzden son zamanlarda Beyoncé’nin 37 ve 19. yaşları arasındaki fotoğraflarının ne kadar benzediğini gösteren karşılaşmalara sıklıkla rastlıyoruz.

Beyonce
beyonce'nin güzellik sırları
beyonce makyaj stili
beyonce saç stili
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >