BAFTA Güzelleri

Kırmızı halı ve kazananlar listesinin ardından BAFTA Ödül Töreni’ne katılan yıldızların saç ve makyaj seçimlerine göz atıyoruz.

Geride bıraktığımız hafta sonu gerçekleşen BAFTA Ödül Töreni’ni mercek altında tutmaya devam ediyoruz. Yıldızların BAFTA Ödül Töreni’nin kırmızı halısında giydiği kıyafetlerin ardından kıyafetlerini tamamlamak için nasıl birer makyaj ve saç tercihi yaptıklarını irdeliyoruz.

Grammy Ödül Töreni ile karşılaştırdığımızda daha sade ve klasik kalan BAFTA Ödül Töreni’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Emma Stone sıkı bir at kuyruğu olarak topladığı saçlarını gül rengi bir ruj ile tamamlarken elmacık kemiklerini de ön plana çıkartacak bir makyaj tercih ediyor. Yıllardır vazgeçemediği pixie cut’ı ile karşımıza çıkan Michelle Williams, Louis Vuitton imzalı payetli elbisesini tamamlamak için sade bir makyaja yönelip dudaklarına renk katmak için sadece bir dudak parlatıcısından destek alıyor. 

Westworld dizisinde izlediğimiz Thandie Newton ise bu yıl yeniden moda olan uzun saç modasına dahil olup saçlarını açık bırakırken gotik bir izlenim yaratmak adına bordo renkli bir ruj ile dumanlı bir göz makyajını kullanıyor. Alexander McQueen imzalı bir elbiseyle ödül törenine katılan Emily Blunt, romantik topuz modelini tamamlamak için pembe tonlarında bir rujdan ve pembe allıktan destek alıyor. Emily Blunt gibi Alexander McQueen imzalı floral desenli straples bir elbiseyle geceye katılan Kate Middleton ise Disney animasyonlarında görmeye aşina olduğumuz gösterişli bir topuzu seçerken nude dudaklarının yanına siyah bir göz makyajını ekliyor.

Devamı ise galeride. 

BAFTA
BAFTA Beauty
Beauty
red carpet trends
make up trends
Saç Şekillendirme
Saç modeli
hair do
hair style
bafta red carpet
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >