2018’e Bu Saç Modelleriyle Devam Ediyoruz

Buradan buyrun.

Her şey kazıtılmış saçların platin sarısına boyatılması ile başladı... Tabii ki böyle olmadı ama 2017’deki gidişat bu yöndeydi. Kristen Stewart, Zoe Kravitz gibi isimler bir daha geri dönmeyecekmişçesine uzun saçlarından vazgeçip platin sarı saçları ve yeni pixie cutları ile karşımıza çıktılar. Ardından Kim Kardashian yeniden sarışın olarak bizleri selamladı. Emma Stone yeni rolü için bir kez daha sarışın oldu.

Bu esnada sezon trendleri platin sarıyı desteklese de bir yandan da koyu dipleri destekleyen bir taraf ortaya çıktı. Selena Gomez (hatırlamak için tıklayın), sonrasında ise Lily Collins. Platin saçların hükmü ile geçen 2017’yi hatırlamak için buraya

Saçlara hükmeden atkuyruğu hayatımızı kolaylaştırmak için sadece günlük hayatımıza sızmakla kalmadı, kırmızı halı ve davetlere katılacak kadar iddialı bir yoruma büründü.

Kakül geri döndü. Kimi zaman yana taralı  kimi zaman ise küt… Kakülü olanlar için daha öncesinde hazırladığımız trend haberine buradan göz atabilirsiniz. 

İlk üçü sıraladık. Tabii listemiz bunlarla sınırlı değil. Şimdi bu yıl sona ermeden denemeniz gereken ve muhtemelen bir sonraki yıla da taşıyabileceğiniz saç modelleri için sizi böyle alalım. Daha fazlası içinse buraya.

Platin
platinum
blonde
Kakül
Bangs
Pixie Cut
buzz cut
kristen stewart
Zoe Kravitz
Kim Kardashian
SELENA GOMEZ
hair color
hair style
hair do
hair trend
Saç modeli
saç rengi
Saç Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >