2018 Grammy Güzelleri

Dikkat çeken saç ve makyaj trendleri.

 

Kırmızı halıda mercek altına alınan ünlülerin saç ve makyajları da en az elbiseleri kadar konuşuluyor. Geceden aklımızda kalan ünlülerden bazıları bizi doğallıkları, bazıları ise abartılı seçimleri ile büyüledi.

Pixie kesimli kısa saçlarının bir kısmını platin sarısına boyatıp ve sarının üst kısımda kalacağı şekilde yandan ayıran Janelle Monae, saç ayrımına minik ışıltılı tokalar takarak oldukça dikkat çekti. Monae’nin iki renkli göz makyajı da en az saçları kadar ilgi çekiciydi. Göz kapağını pembe far ile renklendiren Monae mavi göz kalemi ile renk katmıştı.

Makyajı ile herkesi kendine hayran bırakan diğer ünlü isim ise Lady Gaga oldu. Normalde alışkın olduğumuz tarza göre daha klasik bir görünüm tercih eden Gaga, çift balık sırtı ördüğü saçlarında siyah deri detay kullanarak, farklılığını ortaya çıkardı. Kalın bir eyeliner kullanımı tercih ederek göz makyajına ağrılık veren Gaga kıyafetiyle de oldukça uyum içindeydi.

Miley Cyrus ve Kesha nude tonlarda makyajı tercih eden ünlüler arasındaydılar.

Kısacık kestirdiği saçlarını vak yaparak yapışık kullanmayı tercih eden Katie Holmes göz rengini ortaya çıkaran pembe tonlarında bir makyaj ile vintage görünüm elde etmenin püf noktalarını herkesle paylaşmış oldu.

Fenty’nin kurucusu Rihanna’nın makyajından bahsetmeden de olmaz tabii. Monokrom bir makyaj yapan ünlü şarkıcı farından rujuna benzer tonları farklı bitişlerle tercih etti. Aksesuarları ile geceye damga vuran isimler ise kuşkusuz Lana Del Rey ve Beyoncé’di. Lana Del Rey kuyruklu göz makyajını üç boyutlu yıldızlı taçla tamamlayarak romantik görüntüsüne grunge bir hava vermeyi başardı. Geceye şapkası ve gözlükleri ile damga vuran isim ise Beyoncé’den başkası değildi.

Artık hiç makyaj yapmayan ve #nomakeup trendini başlatan ünlü şarkıcı Alicia Keys, farklı saç aksesuarı yorumuyla geceye damgasını vuranlar arasındaydı. Alicia Keys, ortadan ikiye ayırdığı saçlarını plastik kablo kelepçeleri ile tutturarak farklı bir saç aksesuarına da yeşil ışık yakmamızı sağlayacak gibi gözüküyor.

grammys
Beauty
grammy ödülleri saç ve makyaj
grammy ödülleri saç modelleri
grammy ödülleri makyaj stilleri
ünlü makyajları
ünlülerin makyaj stilleri
ünlülerin saç modelleri
Kırmızı Halı Saç Modelleri
kırmızı halı makyajı
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >