Sarı Saç Dosyası

Hangi ten rengine hangi ton?

Sarı saçı kullanmak diğer saç renklerine göre her zaman daha zor. Ten renginize göre seçim yapmak ve saç tonuna göre makyaj kusursuz bir görünüm için oldukça önemli.

Koyu renk saçlarınızı ilk defa sarıya boyatacaksanız bizim tavsiyemiz, ilk etapta koyu tonlarda bir sarıya boyatıp birkaç ay sonra biraz daha açtırmanız. Böylece daha doğal bir görünüm yakalayacaksınız. Bunun yanı sıra esmerler veya bronz tenler için başka bir önerimiz, saçılarına sıcak tonlarda balyaj yaptırarak açmaları. Bu saçın ten makyajı ise bronzer ile yapılmalı. Gözlere maskara, dudağa ise nude bir ruj yeterli.

Her ten rengine uyabilecek bir sarı sorarsanız, cevabımız “bal sarısı” olur. Açık bir teniniz varsa ve zaten sarı olan saçlarınızı biraz koyultmak isterseniz size önereceğimiz renk “bal sarısı” olur. Üstelik bu saç her türlü makyajı da kaldıracak nitelikte.

Çok açık tenlilere de bizce en yakışan sarı, platin sarısı. Bu saç renginde en dikkat etmeniz gereken şey saç diplerinizden koyu renk saçların çıkmasına izin vermemek. Tabii, bu da sık sık dip boya yaptırmanız anlamına geliyor. Az da olsa makyaj yapmazsanız bu saç rengi sizi biraz solgun gösterebilir, bilginize. Ancak hangi tonu yaptırırsanız yaptırın, TONI&GUY Işıltı Veren Saç Spreyi'ni kullanmayı ihmal etmeyin! Işıltılı ve canlı görünüm sunan bu ürünle, saçlarınız mükemmel görünüme ulaşacak!

Sarı Saç
sarı saç kullanımı
Sarı Tonları
bal sarısı
platin sarısı
sarı saçın makyajı
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >