Saç Renginde Trend: En Doğal Sarılar

O, ‘en akla yatan sarılar’ neden bu kadar rağbette?

Sarı saça karşı bazı insanlar eğer ön yargılı. Neden? Muhtemelen hayatları boyunca ‘yanlış’ sarıya denk geldikleri için!

Sarı, zordur. Dibi gelir. Nazlıdır; ilgi ister. Çoğu zama açma işlemi uygulandığı için saçı yıpratır.  Sürekli olarak bakım gerektirir. Tonu açıldıkça yıpranma seviyesi artar ve az önce bahsi geçen o ‘dip’ kendini çok daha fazla belli etmeye başlar; hem de, çok kısa bir zamanda.

Şöyle düşünün: Lady Gaga ve Beyoncé’nin dipleri bir mi? Hayır.

Peki, hangisi daha sürdürülebilir? Elbette Beyoncé’ninki! Bal sarısı, küllü sarı gibi, skalanın doğal ve yumuşak tonlarına (haydi siz bunu “İddiasız” olarak okuyun) kayan sarılar çok daha uzun süre kullanılabiliyor. Hem dibi geç göze çarpıyor hem de uçları daha az yıprandığı için daha sağlıklı görünüyor. Biz, Gigi Hadid ve Sienna Miller’ın yalancısıyız. Tabii, bir de Beyoncé’nin!

Eğer saçlarınız sarıysa, rengini korumak ve hatta daha da ön plana çıkarmak için Toni&Guy İnci Özlü Sarı Saçlar için Şampuan ve Saç Kremi’ni kullanabilirsiniz. Aralarda bakım yapmak için Toni&Guy Onarıcı Maske’yi uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza şekil verdikten sonra rengin kendini daha iyi belli etmesi için Toni&Guy Işıltı Veren Saç Parfümü’nü sıkmayı da unutmayın!

saç rengi
doğal sarı saç rengi
Sarı Saç
blonde
Platin
saç rengi trendi
sarı saç trendi
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >