Saç Rengi Trendi: Vişne Kızıl

2019’da yalnızca Kim Kardashian değil birçok ünlü isim kırmızı saçı tercih etmeye başladı.

Aşırılıkların normal karşılandığı bir dönemdeyiz. Neyse ki kırmızı saç yeterince ‘aşırı’ değil fakat kısmen sıra dışı kabul ediliyor. Cüretkar olduğu kadar feminen bir renk de olan kırmızı ya da halk arasındaki tabiriyle kızıl saç, son dönemde oldukça rağbet görüyor.

Bakırı, ateşi, soğan kabuğu tonu derken her cilt tonuna ayrı birer alternatif sunan kızıl saç, bu kez vişne ile odağımıza takılıyor. Öyle ki, birkaç ünlü bu akıma kapıldı bile!

Kardashian-Jenner ailesinin birbirine en çok benzeyen ikilisi Kim ve Kylie, vişne rengi saç trendinde bayrağı göğüsleyenlerden. Bu yıl öncelikle Kylie’yi markası Kylie Cosmetics’in Sevgililer Günü Koleksiyonu için yaptığı çekimde vişne saçlarıyla gördük. Geçtiğimiz günlerdeyse Kim, Instagram hikayelerinde paylaştığı vişne rengi saçlarıyla karşımıza çıktı.

Vişne rengi saçları Kylie ve Kim gibi kitleleri etkileyen kişiler kullandığı için önümüzdeki günlerde bu renk tonunu saçlarda ve hatta kıyafetlerde göreceğimize eminiz.

Vişne rengi saçlara alternatif tonlar...

“Vişne bana çok sert.” ya da “...fazla iddialı.” derseniz sizi galeriye alalım. Çünkü yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi kızılın her tonu bu yıl yükselişe geçmeye oldukça yatkın. Ten renginize en uygun kızıl tonunu ünlülerin halihazırda denediği saç modellerinden ilham alarak kendinize uygulayabilirsiniz.

Yalnız bir önerimiz var, bu saç rengi akmaya ve solmaya çok müsait olduğu için güneş, deniz ve havuz gibi dış etkenlerin minimumda olduğu bir mevsimde saçlarınızı boyamayı tercih edebilirsiniz. Aksi halde, o canlı kızıl renklerinden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Galerimize bekliyoruz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >