Renginizi Belli Edin

İlkbaharda deneyebileceğiniz saç renkleri.

İlkbaharı yepyeni bir saçla karşılayın. Bu aşamada cüretkar bir kesim yerine yumuşak geçişlerle deneyebileceğiniz saç renklerine şans verebilirsiniz.

İlkbahar/Yaz 2018 defilelerinde gözümüze çarpan renkli postişlerle ilk adımı atmaya ne dersiniz?

Fendi’nin yandan ayrılan saçlarını maviyle aydınlattığı görünüm de oldukça iddialıydı. Fakat 2018’in bir saç trendi varsa o da kuşkusuz buz sarısı ya da platin sarı. Buz sarısına göre haliyle biraz daha sarı görünen platin sarının son zamanlarda pixie saç kesimiyle kombinlendiğini görüyoruz. Bunda Zoë Kravitz’in rolü büyük. Buz sarı ise Instagram’da bir trend haline gelmiş durumda. Kısmen daha gri olan bu ton iddialı olduğu kadar normal de görünen, oyuncu bir renk. Ve Lady Gaga’nın da pek sevdiği Blorange, platin sarı ile flört ederken pembeye yaklaşan fakat sonra vazgeçen bir turuncu. Tabii eğer ‘tam kızıl’ isterseniz açık versiyonuna yöneliniz. Jessica Chasain bu rengin en iyi temsilcilerinden.

Diğer taraftan, daha iddiasız opsiyonlar arasında kulak hizasında biten ombreler var. ‘Modern’ bir etki yaratan görünümün örneği, Jenna Dewan Tatum.

saç renkleri fashion week
hair color
pastel hair color
pastel saç rengi
Saç Trendleri
Saç Stilleri
hair style
ice blonde hair
platinium blonde
Zoe Kravitz
Pixie Cut
red hair
Kızıl Saç
blorange
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >